GMB
מ. פינק בע"מ
607968
התקשרו עכשיו
03-6320033

ארון כיבוי אש תקני - מ.פינק

ארון כיבוי אש תקני - זה מה שאתם צריכים

חברת מ. פינק גאה להציע ללקוחותיה מוצרי כיבוי אש ברמה הגבוהה ביותר בעולם.

החברה מספקת מחירים נוחים ואטרקטיביים עבור לקוחות במגזר הפרטי, העסקי, התעשייתי והציבורי. אנו בחברה מבינים את החשיבות של ציוד כיבוי אש, ולכן עומדים לרשות הלקוחות לצרכי התייעצות. נציגינו ישמחו לספר לכם על אופן התחזוקה והתפעול של מתקני הכיבוי, לתת יחס אישי, ולספק הכוונה ושירות.

אם אתם מעוניינים להחליף את ציוד כיבוי האש בבית או במשרד, לציוד תקני העומד בסטנדרטים הגבוהים ביותר, התקשרו אלינו או מלאו פרטיכם בטופס ונתאם עבורכם שלל מוצרי כיבוי וגילוי אש במחיר משתלם!

השדות המסומנים ב-* הם שדות חובה

*לא נשתמש או נעביר את המידע האישי שלך

השדות המסומנים ב-* הם שדות חובה

מהו ארון כיבוי אש?

ארונות אלה עשויים מפח או מפיברגלס והם מאחסנים ציוד (זרנוקי כיבוי אש, מטפים, גלגלונים וכולי), שמיועד לכיבוי אש במקרה של שריפה. ארונות כיבוי אש מוגנים ומוצנעים מנזקי מזג האוויר ומכל חבלה כשהם מותקנים מחוץ למבנה ומצד שני הם זמינים תמיד לכל תרחיש. לכל ארון כיבוי אש יהיו מאפיינים שונים לפי הצרכים והדרישות של הרשות המקומית ובהתאם לחוק רישוי עסקים והתקנות. לארון כיבוי אש מחירים משתנים בהתאם לגודל שלהם ולסוג הציוד שהם מכילים בתוכם.

ארון כיבוי אש פיברגלס או פח?

ארונות כיבוי אש עשויים משני סוגי חומרי גלם שאינם דליקים – פח או מפיברגלס. ארון עשוי מסיבי פיברגלס נחשב לארון יותר מעוצב שמשתלב היטב עם הסביבה, הוא עשוי מסיבי זכוכית ופלסטיק שמספקים לו את התכונות הייחודיות והמרשימות של הפיברגלס – עמידות. כמו כן, ארון הפח יכול להיות מרעיש ופחות נעים ונוח לשימוש בעיקר בזמן פתיחה שלו, בעוד שכל פעולה שנעשית עם ארון פיברגלס תהייה חרישית.

באילו מידות מגיע ארון כיבוי אש?

ארונות כיבוי אש תקניים יגיעו בשלושה גדלים עיקריים. אמנם כדי לדעת מה הגודל המתאים לתנאים ולמאפייני המקום, יש להתייעץ עם חברה שמתמחה בציוד כיבוי אש שתוכל להתאים את מידות הארון המדויק ואשר מכירה את התקן של ארון כיבוי אש.

מהו טווח המחירים של ארון כיבוי אש?

ארונות כיבוי אש תקניים יגיעו בשלושה גדלים עיקריים. אמנם כדי לדעת מה הגודל המתאים לתנאים ולמאפייני המקום, יש להתייעץ עם חברה שמתמחה בציוד כיבוי אש שתוכל להתאים את מידות הארון המדויק.

בנוסף, על מנת לספק לארונות הללו את מלוא היעילות ברגע האמת, שכן בשריפה כל רגע הוא קריטי, ונוחות התפעול יכולה להציל חיים – אפשר להוסיף עוד רכיבים שגם ישפיעו על המחיר, כמו מדף לאחסון יעיל של כל הציוד שיש בתוך הארון, או דלת זכוכית שהיא חזקה ועמידה במיוחד.

מה תפקידו של ארון כיבוי אש?

ארון כיבוי אש הוא אחד המוצרים החשובים ביותר להתגוננות מפני דליקות, שריפות ונזקים בלתי הפיכים. הארון מאפשר מענה מהיר ויעיל להתפרצות אש במקומות פתוחים או סגורים. לעולם אין לדעת מתי ניתקל במקרה חירום ועל מנת שנוכל תמיד להיות מוכנים עלינו לזכור כי ארון כיבוי אש תקני זהו דבר שאנו מחויבים בו לשם הצלת חיים. מעבר לכך, יש בתי עסק המחויבים להחזיק בארון כיבוי אש העומד בתקן ושנמצא תחת פיקוח ובקרה.

מה תפקידו של ארון כיבוי אש?

לארון כיבוי אש יש לא מעט תפקידים כשהעיקרי הוא לאחסן את כלל הציוד והאבזור של כיבוי האש לשעת צרה. גם הנגישות והזמינות של הארון הינה לא פחות חשובה על מנת שנצליח להתמודד בהצלחה בכל מקרה של שריפה מבלי להתעסק עם הציוד. על כן, ארון אש תקני צריך להיות מעוצב בהתאם לכל ההנחיות והתקנים של מכון התקנים, כשהוא מכיל את כל הציוד הנדרש וערכת עזרה ראשונה, צבוע בגוון בולט ועשוי מחומרים שעמידים מפני לחות או מקרני שמש או כל דבר שעשוי לגרום לבלאי הארון. הארון צריך להכיל בתוכו:

  • מטפים
  • גלגלונים
  • זרנוקים
  • מזנקים
  • ברזי כיבוי

הגלגלון מאכלס צינור המחובר למקור מים ואת הארון ניתן להתקין על ידי איש מקצוע בעלות נוחה. בנוסף, חשוב להקפיד על בדיקה שנתית של הארון עקב בלאי, חסר וגניבות.

ארון כיבוי אש מיועד לבנייני דירות ובבניינים גבוהים. ישנה חובה לצייד כל קומה בעמדת כיבוי אש. גם הברזים אמורים לעבור בדיקה שנתית, ולרוב ניתן לבצע אותה במסגרת תחזוקה כללית של ספרינקלרים, מטפים או נקודות חשמל. ארון כיבוי אש חייב לעמוד בתקן ולכן להתקנתו יש להיעזר בחברה מקצועית ובעלת ניסיון.

התקנת ארון כיבוי אש

כשבאים לרכוש ארון אש תקני יש לקחת בחשבון שלכל ארון כיבוי אש מחיר שונה בהתאם לכל הפרמטרים שהועלו לעיל. מומלץ לא לחסוך במחיר ולבחור את הארון שמכיל את הציוד המתאים ביותר לגודל החלל ולמאפייני המבנה. ארונות כיבוי אש צריכים לספק את מלוא ההגנה והתאמה אופטימלית לצרכי העסק והחלל עליו הם מיועדים להגן.

ארון כיבוי אש העומד בתקן 129 במחיר משתלם

למה דווקא מ.פינק?

דרכנו תוכלו לרכוש ארון כיבוי אש תקני ייעודי, וליהנות מהתקנת ארון כיבוי אש ומערכות גילוי אש ועשן בהתאם לתקן הישראלי. אנו מבצעים תחזוקה שוטפת, תיקון והחלפת ציוד בהתאם לנסיבות ולתנאים בשטח.

אל תחכו שיהיה מאוחר מדי!
אולי יעניין אותך גם
ספרינקלרים מפינק ציוד ומערכות כיבוי אש

ספרינקלרים- איך הם פועלים

23.08.2019, 6 דקות קריאה

צינור כיבוי אש - מפינק מערכות כיבוי אש

צינור כיבוי אש

18.03.2018, 4 דקות קריאה

תפריט נגישות