צרו קשר
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

שלושה מקומות שכדאי להתקין בהם גלאי עשן

 
 
גלאי עשן מסייעים לנו רבות בגילוי מוקדם של שריפות ובצמצום הנזק הנגרם בגללן. שריפות עלולות לגרום לנזק רב במידה ומאפשרים להן להתפשט, ולכן חשוב ביותר לגלות התפתחות שריפה במהירות האפשרית ולטפל בה בהקדם בכדי לצמצם את האפשרות שתתפתח לשריפה גדולה ומשמעותית. גלאי עשן הינם בעלי תפקיד מפתח בתהליך, והם מתריעים בפנינו על כל התפתחות שריפה אפשרית.
 
 
 

אז היכן מומלץ ביותר להתקין גלאי עשן?

 
מסעדות: במקומות בהם נעשה שימוש קבוע באש וגופי חימום חמים ביותר, תמיד ישנו סיכון להתפתחות שריפה חמורה. מסעדות, עושים שימוש בכיריים גדולות, פלטות, מבערים, טאבונים וכלים רבים נוספים אשר עלולים לגרום להתפתחות שריפה ולכן חשוב ביותר להתקין את אמצעי הבטיחות הנדרשים לשם מניעת התפתחותה. גלאי עשן יכולים לסייע לנו בגילוי מוקדם של שריפות המתפתחות במטבח המסעדה, כך שנוכל לפנות את יושביה בהקדם ולטפל ביסודיות בשריפה.

• אולמות אירועים: באולמות אירועים אנו רואים התאספות של כמות גדולה ביותר של אנשים במקום אחד, ולכן היווצרות שריפה באולמות אלו עלולה להיות חמורה ביותר ולהוביל לפגיעה בחייהם של אנשים רבים. כאשר אנו מתקינים גלאי עשן באולם אירועים, אנו משפרים את הסיכויים לפנות את יושבי האולם בטרם השריפה תתפתח, כך שנצמצם בצורה משמעותית את הפגיעה הפוטנציאלית בהם.

• בתי קולנוע: גם בבתי קולנוע אנו רואים נוכחות של אנשים רבים, נוסף על שימוש במכשירים חשמליים רבים וכן במכשירים חמים. כמו כן, בבתי קולנוע אנשים פחות מודעים למרחש סביבם כאשר הם צופים בסרט, ולכן דרושה מערכת התרעה יעילה בכדי להודיע לאנשים על התפתחות שריפה ובכדי לפנותם בזמן ובהקדם האפשרי.

 

כאשר מדובר בבטיחות באש, כדאי להיעזר במומחים לכך

 
מ.פינק בע"מ הינה חברה המתמחה באספקת ציוד ומערכות כיבוי אש, אשר בין היתר מציעה שירותי התקנת גלאי עשן, אשר מתאימים להצבה במקומות רבים. השירותים שחברת מ.פינק בע"מ מספקת מסייעים לנו בהתמודדות עם דלקות ובהימנעות מהן, והם יכולים לעזור רבות בשמירה על חיי אדם ומניעת היווצרות נזק חמור בשל התפרצות שריפה מסיבות שונות.

למידע נוסף והזמנת התקנת או תחזוקת ציוד גילוי אש צלצלו: 073-7841616
 
 
 
 
 
 
 
השדות המסומנים ב-* הם שדות חובה
 
 
 
שם מלא *
 
*
 
 
 
טלפון *
 
*
 
 
 
אימייל
 
 
 
 
 
הערות
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
** לא נשתמש או נעביר את המידע האישי שלך