צרו קשר
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

גלאי עשן - התקנה ותחזוקה | מ.פינק

 
גלאי עשן איכותיים רוכשים במ. פינק –
החברה המובילה בתחום של ציוד למיגון מפני שריפות.
לקבלת מידע נוסף ולהזמנת גלאי עשן וציוד מתקדם חייגו עכשיו!

 
 
 

גלאי עשן של מ.פינק

 

 
מ. פינק הוקמה כבר בשנת 1938, מתוך מטרה להוות קורת גג אחת שתחתיה ניתן יהיה לרכוש את הציוד המתקדם ביותר למיגון חללים סגורים מפני דליקות.

עם השנים התפתחה החברה והרחיבה הן את מגוון המוצרים שהיא משווקת והן את קשת הלקוחות שהיא משרתת, וכיום היא נחשבת לאחת החברות המובילות בתחום. זאת משום שכל המוצרים שתמצאו אצלנו עומדים בכל תקני הבטיחות והאיכות, ומספקים מיגון ברמה הגבוהה ביותר לכל חלל בכל גודל.

אם גם אתם מעוניינים במיגון המושלם לבית או לעסק שלכם – צוות המומחים שלנו ישמח לסייע לכם לבחור את הציוד המתאים ביותר לצרכים שלכם.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

גלאי עשן – כדי לדעת על השריפה כמה שיותר מוקדם

 

 
שריפה היא אחת מהסכנות הגדולות ביותר האורבות לנו בחללים סגורים. אש שנדלקת בחלל סגור מתפשטת במהירות הבזק, ועלולה לגרום לנזקים בלתי הפיכים לרכוש, לגוף ולנפש. לכן, כחלק מהפרוצדורה לרישוי עסקים, בעל העסק נדרש להתקין במקום מגוון אמצעי מיגון כנגד דליקות, ביניהם גם גלאי עשן. גילוי אש מוקדם יכול להציל חיים! והתקנת גלאי עשן היא מומחיות שלנו.
 
 
 
 
 
 
 
 
השדות המסומנים ב-* הם שדות חובה
 
 
 
שם מלא *
 
*
 
 
 
טלפון *
 
*
 
 
 
אימייל
 
 
 
 
 
הערות
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
** לא נשתמש או נעביר את המידע האישי שלך
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

גלאי עשן - איך הוא פועל ומדוע גלאי עשן מצפצף?

 
גלאי העשן בימינו עובדים בשיטות שונות כך שלכל אחד מהם יש גם מנגנונים משלהם שמפעילים אותם בזמן שריפה. בהתאם לכך גם הסיבות שמפעילות את אמצעי ההתרעה המוכר ביותר – צפצוף ממושך וחזק מאוד, כדי להעיר משינה או להגיע גם לאוזני מי שנמצא רחוק ממקום הבעירה. סוגי הגלאים מותאמים למיקום ההתקנה ולמטרה המבוקשת. חשוב לומר שלכל גלאי יש גם סיבות משלו למה הגלאי עלול להתריע גם התרעת שווא ולמרות זאת מומלץ לא לנתק אותו אלא לבדוק את התקלה ולתקן אותה במקום להזניח את הבעיה
 

גלאי העשן הקיימים כיום

 
 
 
 
 
 
1
 
 
 
גלאי עשן חום – מזהה עלייה בטמפרטורה ומתחיל להתריע כאשר היא גבוהה מהרצוי. מתאימים בעיקר להתקנה בחדרי גנרטורים ובמטבחים.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
2
 
 
 
גלאי עשן להבה – מגלה את הימצאותן של להבות במקום בזכות רגישות לספקטרום הפליטה שלהן.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
3
 
 
 
גלאי עשן אופטי – מתחיל להתריע כאשר עשן בכמות מספקת חודר אליו. מומלץ להתקין כמה שיותר גלאים, כי ככל שיש יותר מתקנים – מהירות הגילוי עולה
 
 
 
 
 
 
 
 
 
4
 
 
 
גלאי עשן קרן – גילוי אש על ידי מכשיר המשגר קרן לייזר כלפי מטה, ומתחיל לפעול כאשר עשן חוצה את הקרן. היתרון הגדול שלו הוא כיסוי של שטח נרחב, המאפשר התקנה של פחות מכשירים.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
5
 
 
 
גלאי עשן יניקה – יונק את האוויר הנמצא בחדר באמצעות מפוח וכאשר מזהה עשן מתחיל להתריע
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
גלאי עשן של מפינק
 

מתי גלאי עשן מצפצף ומתריע?

 
מערכות לגילוי עשן חייבות להיות היום בכל מבנה לא רק בגלל חוקים שנחקקו לצורך זה אלא משום שהצלת החיים והרכוש היא מטרה עליונה. אנחנו מכירים יותר מדי מקרים שהיו יכולים להסתיים בצורה אחרת ושמחה יותר אילו היו שם מערכות גלאי עשן פעילות ותקינות. הדגש הוא כמובן על מערכות תקינות ופעילות, משום שיש מקרים שבהם תקלות לא מפעילות את המערכות או להפך – גורמות לפעילות מיותרת שמביאה להשבתה יזומה של גלאי העשן בכוונה, והתוצאה היא אותה תוצאה – סכנת שריפה שלא תתגלה בזמן, וחבל.
 

מה עושים כשגלאי עשן מצפצף בלי הפסק

 
כאשר גלאי עשן מצפצף ואין שריפה או עשן, הרי שזה לא תקין שכן הוא אמור לעשות זאת במצבים הנ"ל. במקרה כזה הסבירות היא שגלאי העשן איננו תקין. אי תקינות של הגלאי יכולה לנבוע ממספר גורמים: התיישנות של הרכיבים האלקטרוניים, תקלה בחיישן, סוללות חלשות או כפתור השתקה תקול. מיד נביא בפניכם פירוט של סוגי התקלות שניתן למצוא בגלאי עשן תקול.
 

סוגי התקלות והסיבות להן

 
התיישנות ובלאי רכיבים – למרות שגלאי עשן הם מכשירים פשוטים שלא מכילים רכיבים רבים, הם עדיין נחשבים לבעלי רגישות גבוהה כי אחרת לא יוכלו לבצע את תפקידם. הרגישות של רכיבים אלקטרונים מחייבת תחזוקה נאותה או החלפה שלהם כאשר יש בלאי במערכת והם כבר שחוקים. תיקון כזה יכול למנוע הישנות אזעקות שווא.

סוללות לא מלאות - גלאי עשן רבים פועלים על סוללות כדי לא להיות תלויים במערכת החשמל. זה חשוב מאוד ומבטיח פעילות תקינה לגילוי אש גם אאשר אין מקור כוח. חשוב להחליף באופן שוטף את הסוללות כדי להבטיח פעילות יומית.

בעיות איכות תקניות – גלאי עשן שאינם תקניים גם לא יפעלו כמו שצריך בגלל בעיות מבנה, איכות החומר והרכיבים. במקרה כזה לא יעזור שום תיקון משום שהמנגנון עצמו פשוט אינו איכותי ולא יפעל טוב.

כוונון גלאי העשן – המנגנון יכול לצאת מכוונון משום שהוא עובד על גילוי מדויק ברמת החלקיקים הכי זעירים. יכול בהחלט לקרות שאחרי תקופה ארוכה המנגנון ייצא מהכוונון שלו ויש לתקן אותו במעבדת הספק.
 

מערכות גילוי אש ועשן של מ.פינק

 
על מנת להעניק ללקוחותיה שירות הולם בזמינות מרבית, חברת מ.פינק הקימה במרוצת השנים מערך שירות נרחב בפריצה ארצית. מערך זה כולל צוותים מקצועיים אשר מעניקים ללקוחות החברה מענה מקיף לכל צורכיהם בנושא גילוי אש וכיבויה. מענה זה פירושו ליווי אישי וצמוד לכל אורך הדרך, משלב הייעוץ הראשוני, התכנון וההתקנה וכלה באחזקה שוטפת של מערכות גילוי האש לאורך זמן. החשיבות של מערכות אלו היא רבה מאוד. חשוב שלא רק יהיו מותקנות אלא גם שיעמדו בתקנים ויתפקדו כראוי.
 
גילוי אש ועשן -  שירותי ייעוץ וליווי אישי
 

בין שירותי החברה בתחום גילוי אש ועשן

 
  • תכנון וייעוץ בנושא התאמת מערכות לגילוי אש ועשן.
  • התקנה של מערכות גילוי אש מתקדמות.
  • שירותי תיקון ואחזקה שוטפת של מערכות לגילוי דליקות – להבטחת תקינותן במקרה הצורך.
  • התאמת מערכות גילוי אש מיוחדות לבמות תיאטרון, אולמי קולנוע ועוד.
 

התקנת גלאי עשן אמינה ושירות מקצועי ✔️

 
גלאי עשן קונים ומתקינים רק אם הם איכותיים ומטופלים על ידי בעלי מקצוע מיומנים, שגם דואגים לתחזוקה שוטפת שלהם ולתיקונים במידת הצורך. חברת מ. פינק עובדת רק עם הגלאים הטובים מסוגם ומספקת מענה לכל צורך באמצעות עובדיה בפריסה ארצית. ההיענות מידית ומבטיחה לכם מבנה מוגן ומוכן תמיד. צרו קשר וקבלו את האמצעי הטוב ביותר להגנה מפני אש.

צוות המומחים שלנו ישמח לסייע לכם בבחירת הציוד המתאים ביותר לצורכי המבנה, כולל מכירת והתקנת גלאי עשן.
 
 
 
 
 
 
 
השדות המסומנים ב-* הם שדות חובה
 
 
 
שם מלא *
 
*
 
 
 
טלפון *
 
*
 
 
 
אימייל
 
 
 
 
 
הערות
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
** לא נשתמש או נעביר את המידע האישי שלך